Kui sul on e-posti kasutamisega probleeme, saada pärast sisselogimist teade, kasutades linki "Probleem" või helista linnavalitsuse arvutiabisse numbril 736 1220 (lühinumber 5220).
Ära ütle ega saada kellelegi oma e-posti kasutajanime ja salasõna, isegi kui küsija väidab et ta on "serveri administraator". Tegelikud serveri administraatorid ei küsi kunagi sinu salasõna, sest selleks pole mingit vajadust.
Sisselogimisel jälgi, et kasutajanime lõpus ei oleks tühikuid.
Sinu postkasti suuruse piirang on 500 MB. Kasutatud ruumi suurust näed pärast sisselogimist. Kui postkast on täis, ei saa sulle kirju saata enne kui tekitad sinna vaba ruumi vanemate või tarbetuks muutunud kirjade kustutamise teel. Kui pärast kirjade kustutamist vaba ruumi ikkagi juurde ei teki, klõpsa lingil "Eemalda kustutatud".
Ametialaste e-kirjade lõppu lisa enda korrektsed kontaktandmed. Selleks on kaval seadistada allkiri, mida saad teha Seadistuse nupu abil "Isiklik info" rubriigis.
Kui sa pikemat aega oma e-posti ei loe (näiteks puhkusel), siis seadista automaatne äraolekuteade (Filtrid -> Äraolek) või suuna kirjad kellelegi kes sind asendab (Filtrid -> Edastus). Ära unusta seda seadistust eemaldada kui seda enam vaja ei ole.
Failide saatmisel arvesta, et e-kirja lisandi suurim lubatud suurus on 8 MB. Failide saatmisel paljudele adressaatidele (eriti listidesse) kasuta võimalust saata lisandid lingina.
Ära saada rämpsposti. Samuti ära saada edasi ahelkirju, mis käsevad sul "saata see kiri edasi kümnele sõbrale".

Powered by Horde